"רויאל" מיזוג אוויר התקנה ותיקונים

התקנה מקצועית
הצעות מחיר
טכנאי מוסמך
קירור וחימום
מערכות מיזוג

תיקון והחלפה של מדחס מזגן ביתי ומסחרי

מהו מדחס מזגן, ומה הוא עושה?

מדחס המזגן משמש תפקיד חיוני בפעולת כל המערכת. המטרה העיקרית שלו היא להפיץ את נוזל הקירור בכל המערכת, ולוודא שקיים זרימה מתאימה לכל החלקים של המערכת. בנוסף, הוא תורם גם לתאם את שיעור הזרימה של הנוזל המקרר, ולוודא פעולה מיטבית של מערכת הקירור. במקרה של תקלה, מדחס המזגן יכול לגרום לכל המערכת להיעצר,  ללא אפשרות לקרר באופן יעיל את הבית או המשרד שלך.

חשוב לשים לב שמדחס הוא רכיב חיוני במערכת הקירור שלך. כל נזק או תקלה במדחס יכולה לגרום להשפעות חמורות על ביצועי הקירור של הבית או המשרד שלך. במאמר זה, נחקור את הסימנים והתסמינים השונים של מדחס ( קומפרסור) ונספק טיפים מועילים על כיצד למנוע תקלה מתחום לפני שהיא מתרחשת. תישארו מחוברים ומקווים שתמשיכו לקבל קירור מהיר ויעיל!

5 סימנים שהמדחס לא פועל כהלכה

שימו לב לסימנים המצביעים על כך שהמדחס שלך תקול.

 1. רעש מוזר שמגיע מהמדחס
  סימן נפוץ אחד לכך שמדחס מתקלקל הוא רעשים מוזרים ממערכת המיזוג. אם אתה שומע רעש שחיקה חזק כשהמזגן שלך פועל, זה יכול להיות שהמיסבים במדחס שלך שחוקים. סוג נוסף של רעש שאתה עשוי לשמוע הוא צליל שריקה, שעשוי להעיד על דליפת קירור.
 2. המזגן לא מקרר כמו פעם
  אם המזגן שלך לא מקרר את הבית שלך בצורה יעילה כמו פעם, זה יכול להיות סימן שהמדחס שלך לא תקין. מדחסים בדרך כלל מחזיקים מעמד כ-10 שנים, כך שאם המדחסים שלך אינם פועלים עוד בתפוקה מספקת, ייתכן שהגיע הזמן להחלפה.
 3. חשבונות החשמל שלך גדלים
  אם אתה מבחין שחשבונות החשמל שלך מתחילים לעלות, למרות שאינך משתמש במזגן יותר מהרגיל, זה יכול להיות סימן לבעיה במדחס. מדחסים לא יעילים יעבדו במאמץ כדי לקרר את הבית שלך, מה שהוביל לחשבונות חשמל גבוהים יותר.
 4. המדחס דולף נוזל קירור
  אם אתה רואה נוזל קירור דולף מהמזגן שלך, זה סימן בטוח לבעיה במדחס. דליפת נוזל קירור עלולה לגרום למערכת שלך לאבד את כוח הקירור שלה ולפגוע בחלקים אחרים של המזגן.
 5. המזגן מופעל ונכבה בתדירות גבוהה מהרגיל
  אם המזגן שלך נדלק ונכבה בתדירות גבוהה מהרגיל, זה יכול להיות סימן שהמדחס מתחמם יתר על המידה. כאשר המדחס מתחמם יתר על המידה, הוא נכבה כדי למנוע נזק, מה שעלול לגרום למזגן לעבוד בצורה פחות יעילה.

תחזוקת המזגן הכרחית למנוע בעיות עתידיות.

החלף או נקה באופן קבוע את מסנן האוויר שלך
אחת הדרכים הטובות ביותר לשמור על הפעלת המזגן בצורה חלקה היא להחליף או לנקות את מסנן האוויר באופן קבוע. מסנן אוויר מלוכלך עלול לגרום למערכת שלך לעבוד קשה מהנדרש, מה שיוביל לבלאי מוקדם של המדחס.

אם חייבים אז מחליפים במדחס חדש
אם לא ניתן לתקן את המדחס והאפשרות היחידה תהיה להחליף אותו. זה יכול להיות תיקון יקר, אבל זה הכרחי כדי לשמור על המזגן שלך פועל כהלכה.

החלפת מדחס למזגן

מדחס מזגן לא נכנס לפעולה

מה אנחנו עושים כאשר המדחס מקולקל ומשמיע רעשים חזקים
קבלן מיזוג וחימום, אם מערכת המיזוג שלכם לא תקינה התקשרו אלינו עוד היום. אנו מתקנים ומטפלים בכל המותגים והדגמים.

מערכת מיזוג לא תקינה יכולה להוות אי נוחות וסיכון בריאותי למשפחתך וחיות המחמד שלך. אנו מספקים שירות מהיר ומקצועי. אנו מציעים שירותי תיקון מזגנים והתקנות מזגנים חדשות,
החלפת כרטיסי פיקוד למזגנים והתקנת מערכות מיני מרכזיות חדשות.

צריכים מערכת מיזוג חדשה?
ייעוץ חינם בכל הצעות המחיר בביתכם. אנו נצא ונבצע הערכה מלאה ונעבור על כל האפשרויות העומדות בפניכם. רויאל מיזוג אוויר מובטח שתקבלו את המערכת מיזוג המתאימה לצרכים שלכם.

תיקון מדחס מזגן ביתי\ מיני מרכזי

שימו לב לסימנים, ותוכלו למנוע מהקומפרסור שלכם להתקלקל. עם זאת, אם אתם מבחינים בסימנים כלשהם של מדחס שלא נכנס לפעולה, חיוני לבדוק את המזגן שלך על ידי איש מקצוע בהקדם האפשרי. טכנאי מוסמך יוכל לאבחן את הבעיה ולהמליץ ​​על דרך הפעולה הטובה ביותר.
שירות מיזוג אוויר
דילוג לתוכן