"רויאל" מיזוג אוויר התקנה ותיקונים

התקנה מקצועית
הצעות מחיר
טכנאי מוסמך
קירור וחימום
מערכות מיזוג

החלפת פילטר מזגן - מסנן מזגן ביתי

מזגן מרכזי החלף את המסנן באופן קבוע

יש לך חששות לגבי מערכת המיזוג המרכזית שלך?
החורף בפתח והמסננים זקוקים לניקיון או החלפה.
תהיה סמוך ובטוח שהצוות שלנו זמין לסייע. אנו מבינים שגם בעיות קטנות במערכת עלולות להוביל לבעיות משמעותיות. לכן אנו ממליצים לפנות אלינו בהקדם ואנו נבדוק ונתקן את התקלה באופן מיידי. על ידי טיפול מיידי בבעיה, תוכל להימנע מתיקונים משמעותיים יותר בעתיד. אנחנו כאן כדי לעזור לך.

ביצוע תחזוקה פשוטה וקבועה במערכת שלך יכול לשמור על פעילותה טובה יותר למשך זמן רב יותר. תחזוקה שוטפת כמו החלפת מסננים כל 30-60 יום חשובים. אל תחסוך בזה.

את ניקוי סלילי המאייד, יישור הסנפירים וניקוי הניקוז כדאי להשאיר לאנשי המקצוע בצוות שלנו. ניתן לטפל במשימות אלו, יחד עם רבות אחרות, כחלק מתכניות התחזוקה שלנו.

שירותי החלפת מסננים של כל המותגים

רויאל מיזוג וחימום מבינים את החשיבות של מתקינים מוסמכים ומאומנים היטב בשמירה והארכת חיי המזגן שלכם. כל הטכנאים שלנו הינם בעלי הכשרה מקיפה ומוסמכת מה שמבטיח שירות ותיקון מוצלחים באחריות.

מה קורה אם לא מחליפים את מסנן האוויר במזגן?

אנו מתחייבים לספק שירותי ניקוי והחלפת מסננים מקצועיים שישמרו על בטיחות ושלמות. פילטרים אולי נראים כמו דבר מיותר שדורש תשומת לב, אבל ללא תחזוקה תישארו עם פילטרים מלוכלכים או סתומים, מדובר בסכנה בריאותית שלא כדאי לחיות איתה.

  • מזגן לא מתפקד כראוי
  • כרטיס פיקוד שאינו מתזמן הפעלה של הרכיבים עקב חימום ומתח ולאחר מכן מתרחשות תקלות
  • המזגן לא מתקרר מספיק

 

אל תתנו למסנן מזוהם להטריד אתכם! פנו אלינו עוד היום לגבי אפשרויות החלפה.

שמירה על נוחותך בחום הלוהט של ישראל היא המטרה העליונה ביותר שלנו בחברה שלנו. בדיוק בגלל זה אנחנו מומחים באספקת מערכות ושירותי מיזוג אוויר אמינים. 

החלפת מסנני אוויר במזגן מרכזי ומיני

עבודה נהדרת בטיפול במערכת המיזוג שלך! הידעתם שהחלפת מסנן באופן קבוע יכולה לשפר את יעילות המזגן ואפילו לחסוך לכם כסף בטווח הארוך?

למרות שמסגרת הזמן המומלצת להחלפת מסנן אוויר יכולה להשתנות בהתאם לגורמים מסוימים, כגון אלרגיות או חיות מחמד בבית, כלל ברזל טוב הוא להחליף אותו כל 90 יום. כך תוכלו להבטיח איכות אוויר טובה, למנוע נזקי לכלוך וחסימות למערכת ולשפר את ביצועיה.

על ידי נקיטת הצעדים הקטנים אך בעלי הערך הללו כדי לשמור על המיזוג המרכזי, אתה גם משקיע בנוחות ובבטיחות של המבנה ובניין הדירות.

כיצד שירותי תחזוקה של המזגנים יכולים לעזור?

אחד החלקים החשובים ביותר של מערכת המיזוג או החימום שלך הוא מסנן האוויר. מסננים קטנים אלו הם קו ההגנה הראשון של מערכת מיזוג האוויר ויכולים להסיר זיהומים מהאוויר שאנו נושמים.

ברויאל מיזוג וחימום אנחנו החברה האמינה שלך להחלפת מסנני מזגנים בתל אביב. החל ממציאת סוג המסנן האידיאלי ועד להשלמת ההתקנה, שירות תחזוקה חיוני זה כל 45 או 60 יום יכול למנוע הרבה בעיות.

טכנאי מזגן מיני מרכזי

סימנים שצריך החלפת מסנן במזגן

לא כל בעלי בתים זוכרים לבדוק את מסנני האוויר שלהם באופן קבוע. עם זאת, גם ללא בדיקה ויזואלית, תבחין בכמה תסמינים נפוצים הקשורים ללכלוך או מסנן סתום

בעיות אלרגיה: אם מסנן האוויר שלך כבר מלא, הוא יהיה פחות יעיל בביצוע עבודתו. המשמעות היא שיותר אלרגנים ופסולת עושים את דרכם לבית, מה שגורם לעלייה בתסמיני האלרגיה.
מורגש לראשונה אצל מבוגרים ובעלי חיים כלבים וחתולים.

עלויות חשמל עולות: מסנן אוויר סתום יכול לחנוק את זרימת האוויר בתוך היחידה שלך. זה מאלץ את המזגן שלכם לעבוד קשה מהרגיל, מה שמוביל לעלויות מוגברת של המזגן במאמץ ולאורך זמן וצריכת החשמל בהתאם.

ריחות רעים: אם מסנן החימום לא סינן אבק ולכלוך, אותה פסולת תעשה את זה בתוך המערכת שלך. ריחות עבשים או ריחות עובש יכולים להיות אינדיקציה למסנן מלוכלך

שרות טכנאי מזגים - ניקוי פילטר

בנוסף, במהלך חודשים של שימוש רב, כמו הקיץ בישראל, עדיף להחליף את הפילטר בתדירות גבוהה יותר, פעולה זו תעזור למזגן לפעול בצורה יעילה יותר. בעלי בתים צריכים תמיד להחליף את המסנן לפני תחילת עונת החורף. מכיוון שלעתים קרובות לא נעשה שימוש במערכות אלו במשך חודשים בכל פעם, אבנית, אבק ופסולת אחרת עלולים להילכד במסנן.
שירות מיזוג אוויר
דילוג לתוכן