"רויאל" מיזוג אוויר התקנה ותיקונים

התקנה מקצועית
הצעות מחיר
טכנאי מוסמך
קירור וחימום
מערכות מיזוג

טכנאי מזגנים מומלצים

רויאל מיזוג אוויר בעלי מקצוע אמינים

רויאל מיזוג אוויר פועלת כבר יותר מ-15 שנה. במהלך תקופה זו צברנו מוניטין של שירות מהיר ואמין, איכות ביצוע ושביעות רצון לקוחות יוצאת דופן. טכנאי המזגנים שלנו מעודכנים בטכניקות ובטכנולוגיה העדכניים והטובים ביותר. יתרה מכך, הצוות שלנו בעל רישיון מלא ומוסמך לכל סוגי מערכות מיזוג האוויר.

אם אתם צריכים להתקין מערכת מיזוג אוויר חדשה, הטכנאים שלנו יכולים לתת ייעוץ לגבי הפתרון הטוב ביותר שיתאים לבית, לצרכים ולתקציב שלכם. מובטח לכם שתקבלו מערכת שתוכלו ליהנות ממנה לאורך שנים. לגבי תחזוקה כללית, לטכנאים שלנו יש את כל הכלים והידע לטפל במזגן שלכם.

טכנאי מזגנים מוסמך

המזגן שלכם מוציא אוויר בלבד ולא נותן תחושת קור או חום? סובלים מרעשים שמקורם במזגן? זקוקים להתקנת מזגן או לייעוץ במשהו שקשור למזגנים? טכנאי מזגנים הוא איש המקצוע שיוכל לספק לכם את כל אלו. עם הידע והניסיון שלו, לטכנאי מזגנים יש את המיומנויות לספק שירותים שונים הקשורים למזגנים.

טכנאי מזגנים מקצועי

טכנאי מזגנים הוא בעל מקצוע לכל דבר ועניין. טכנאי מזגנים מוסמך עובר את ההכשרה המתאימה על מנת שהוא יוכל לתת שירותים שונים הקשורים למזגנים ללקוחותיו. בין השירותים הללו אפשר לכלול התקנה של מזגן חדש לבית או לחלל אחר, ייעוץ בכל מה שקשור למזגנים, תיקון תקלות מזגנים והחלפת רכיבים במזגן שמתקלקלים.

טכנאי מזגנים מקצועי לא רק מוסמך לתת את השירותים הללו. הוא צובר ניסיון במתן שירותים אלו וידע. כמו ענפים טכנולוגיים שונים, גם ענף המזגנים מתפתח וטכנאי מזגנים יודע לתת שירות כאשר מדובר על מזגנים חדישים מיצרניות המזגנים השונות.

  • מערכות מיני מרכזיות
  • מערכות VRF
  • סדרת מזגני אינוורטר

התקנה של מזגן חדש

אם רכשתם מזגן חדש לבית שלכם, אתם תצטרכו לדאוג להתקנה שלו. ישנם כמה סוגים של מזגנים שונים. מזגן עילי למשל, אותו מתקינים בתוך החלל שהוא אמור לפעול בו, על אחד מהקירות, או מזגן מיני מרכזי, שמותקן בצורה חיצונית ומספק קירור או חימום לחללים גדולים הכוללים כמה חדרים. התקנת מזגן חדש מתבצעת באופן שונה, כאשר הדבר תלוי גם בסוג המזגן וגם ביצרנית המזגן ובהוראות ההתקנה הייחודיות שהיא קבעה.

תיקון תקלות מזגן

תיקונים לכל סוגי המזגנים

כמו כל מכונה, גם במזגן מתרחשות תקלות שונות. תקלות אלו עשויות להתרחש בעקבות לכלוך שמצטבר במקומות שונים במזגן, בעקבות עומס על המזגן בחודשי הקיץ או בעקבות בלאי באחד הרכיבים של המזגן. אם המזגן שלכם מפסיק לקרר או לחמם, אם נוזלים דולפים מהמזגן שלכם ואפילו אם הוא משמיע רעש, תיקון כל התקלות במזגנים מתאפשר על ידי טכנאי מזגנים מקצועי.

  • תיקון קצר חשמלי במזגנים

  • תיקון נזילות מים

  • טיפול בדליפות גז\ מילוי גז במזגן
  • החלפת מנועים ומדחסים למזגנים
  • קבעו פגישה עם הצוות זוכה הפרסים!
טכנאי תיקון מזגנים

ייעוץ אחריות ושירות הטוב ביותר

ישנן סיטואציות שונות הקשורות למיזוג האוויר בבית, בחלל מסוים ולמזגנים, בהן טכנאי מזגנים יכול להוות מקור ידע אפקטיבי. אם למשל אתם רוצים לרכוש מזגן לבית שלכם, אך אתם לא בטוחים איזה מזגן כדאי לכם לרכוש, טכנאי מזגנים יוכל לייעץ לכם. הוא יעשה זאת לפי היכולות הכלכליות שאתם מציגים בפניו, לפי גודל הבית שלכם ולפי הדרישות השונות שחשובות לכם.

טכנאי ממזגנים יכול לייעץ לכם גם לגבי מזגן קיים והאם כדאי להחליף אותו

כשהמיזוג שלכם לא עובד ממש באמצע גל חום קיץ, או בליל חורף קריר, אין לכם זמן לחכות לתיקון. לכן יש לנו טכנאי מזגנים זמינים תמיד. אנחנו יכולים אפילו להיות אצלך תוך שעה, כאשר אתה צריך אותנו בדחיפות.

החלפת רכיבים וחלקים שונים

אם המזגן שלכם סובל מרכיב בלוי, טכנאי מזגנים יצטרך להחליף אותו. במידה ומדובר על מזגן איכותי שרק חלק אחד ממנו בלוי, החלפת החלק הבלוי עשויה להשתלם מאשר רכישת מזגן חדש. טכנאי המזגנים ייבחן את המזגן שלכם ויבין מהו החלק הבלוי. אם מדובר למשל על חלק שיש עליו אחריות עדיין, תוכלו לבצע את החלפת החלק בעלות נמוכה יחסית.

כמה זה עולה? ביקור טכנאי כ-250 שקלים

המחירים של טכנאי המזגנים משתנים לפי גורמים שונים. אם הטכנאי ביצע עבודה שכללה עלות מסוימת, המחיר יכלול גם את עלות העבודה המשוערת. מכיוון שהגעת הטכנאי אל בית הלקוח היא חלק מיום עבודתו של הטכנאי. עלויות התיקון של המזגנים יכולות לנוע בין מאות בודדות של שקלים ועד למעלה מאלף שקל. יותר מכך עשוי להצדיק את החלפת המזגן.

מבנה התמחור הקבוע שלנו מבטיח שקיפות. תמיד תקבלו הערכה מלאה של העלויות לפני תחילת העבודה, והטכנאים המומחים שלנו ילוו אתכם בתהליך.

מיזוג אוויר שאפשר לסמוך

כדאי לדעת אומנם ישנן מכונות מורכבות יותר ממזגן, אך כל עוד אתם לא אנשי מקצוע, מוטב שלפחות תתייעצו עם טכנאי מזגנים לפני שאתם נוקטים בפעולה כלשהי. מזגנים נוטים להתקלקל גם בעקבות קבלת החלטות שאינה מקצועית
שירות מיזוג אוויר
דילוג לתוכן