"רויאל" מיזוג אוויר התקנה ותיקונים

התקנה מקצועית
הצעות מחיר
טכנאי מוסמך
קירור וחימום
מערכות מיזוג

תיקון מזגן מיני מרכזי

ישנם סוגים שונים של מזגנים, כאשר כל מזגן מצריך טיפול שונה. מזגן מיני מרכזי הפך בשנים האחרונות לאחד המזגנים הפופולאריים ביותר והשכיחים ביותר בישראל. אם יש לכם מזגן כזה שהתחיל לדלוף, הפסיק לחמם או לקרר, מקפיץ את החשמל או משמיע רעשים חריגים, אתם תצטרכו להזמין תיקון

מהו מזגן מיני מרכזי?

כבר לא מעט זמן שמזגן מיני מרכזי הוא המזגן הנפוץ והפופולארי בישראל. מזגן זה מתאים לחללים גדולים במיוחד, כך שבבתים גדולים אפשר לקרר או לחמם באמצעותו את החדרים השונים והחללים השונים. מזגן זה הוא יחידה פונקציונלית אחת, המזרימה אוויר דרך התעלות אל החללים השונים בבית.

לעומת מזגן מרכזי קלאסי, הידוע גם כמזגן עילי, מזגן מיני מרכזי הוא בעל התאמה גבוהה לחללים שמחולקים לחדרים. מזגן עילי מתאים לחלל אחד, שאינו גדול במיוחד, כמו כיתת בית ספר למשל

מתי נדרש תיקון?

מזגן הוא מוצר שאמור לתפקד בצורה מסוימת. מזגנים מיני מרכזיים איכותיים ומומלצים אמורים לקרר או לחמם בהתאם למה שפקדתם במזגן, לפעול ללא רעשים מיוחדים, לא ליצור רטיבות ולא ליצור בעיות בחשמל.

כאשר תפקוד שכזה אינו מתרחש, המזגן שלכם מצריך תיקון. לא תמיד ניתן לתקן מזגן מיני מרכזי, כך שיש להזמין טכנאי מזגנים מקצועי, על מנת שנוכל להמליץ על תיקון או על רכישת מזגן מיני מרכזי חדש.

מזגן שלא מחמם או מקרר

מה שאנו מצפים ממזגן מיני מרכזי ומכל מזגן בכלל, הוא לקרר אותנו בימי הקיץ החמים או לחמם אותנו בימי חורף קרים. אם המזגן לא עושה את זה, אנחנו לא יכולים להנות כלל מהתפקוד שלו. מזגן שלא מחמם או שלא מקרר הוא מזגן שלא עושה את תפקידו. אחת הסיבות לכך עשויה להיות דליפה של גז, או בעיה במנוע שגורמת למזגן לא לעבוד. החלפת מנוע ומילוי גז למזגן מיני מרכזי עשויים להשיב את המצב לקדמותו

נזילת מים ממזגן מיני מרכזי

תיקון נזילה במזגן מיני מרכזי , מים לא אמורים לנזול מאף מזגן. אם שמתם לב שלאחר כיבוי המזגן, או שבמהלך הזמן בו היה דולק המזגן נזל ממנו מים או נוזלים אחרים, ייתכן שאתם זקוקים לתיקון. בעיה זו עשויה להיגרם כתוצאה מפילטרים מלוכלכים, אותם תוכלו לנקות בעצמכם. אם הדבר לא עוזר, ייתכן שתצטרכו תיקון או החלפה של המאייד במזגן. גם ניקוי המזגן יכול לפתור את בעיית הדליפה ממזגן מיני מרכזי.

תיקון מזגנים המזגן גורם לקפיצת חשמל

לעומת דליפת מים ממזגן מיני מרכזי או מזגן מיני מרכזי שלא מחמם או מקרר, מזגן מיני מרכזי שגורם לקפיצת חשמל מהווה גם סכנה בטיחותית. קפיצת חשמל בעת הדלקת המזגן נגרמת כתוצאה מעומס או מבלאי במזגן. בעיה במדחס של המזגן או סתימה שנוצרה בתעלות של המזגן יכולה לגרום לכך גם.

  • מה עושים כשהמזגן גורם לקצר חשמלי?
  • תקלה באחד מרכיבי המזגן ברור אבל איפה
  • תקלה בכרטיס האלקטרוני
  • זיהוי חלקי של התקלה נדע מתי שקופץ החשמל מיד בהפעלת המזגן או 4 -5  דקות אחרי 
  • המזגן יכול לקצר גם כשהוא לגמרי כבוי הכבל לשקע בקיר פגום ומקצר

טכנאי מזגן מיני מרכזי

מהם מסנני אוויר במזגן?

מסנן מזגן מיני מרכזי עשוי לרוב מפיברגלס או נייר או בד קפלים, סגור במסגרת קרטון מלבנית. מסנני אוויר עוזרים לשמור על הפעלת המזגן המרכזי בביצועים שיא. אם אינך בטוח לגבי המסננים ומתי הגיע הזמן לנקות או להחליף אותם, הטכנאי שלנו מייעץ ומחליף אותם.

רעש חריג מהמזגן

המזגן מורכב מכמה חלקים שונים. חלק מהחלקים הללו בולטים וגדולים, בעוד שחלקם קטנים וממוקמים עמוק בתוך יחידת מזגן מיני מרכזי. רעש חריג ורועש שנוצר כתוצאה מהדלקת המזגן יכול להיפתר על ידי ווידוא שאף חלק אינו רופף. אם לא הצלחתם להשקיט את המזגן בצורה כזו, תצטרכו לבחון תיקון של המזגן על ידי טכנאי, שיפתור את מצוקת הרעש.

תיקון עם טכנאי מזגנים מקצועי

טכנאי מזגנים מקצועי מטפל בתקלות מזגן מיני מרכזי, החל מפתירת תקלות נפוצות במזגן מיני מרכזי ועד לבעיות מסובכות יותר. אומנם ניקוי של חלקים שונים במזגן יכול לפעמים לפתור את הבעיות שלכם, אך ברוב המקרים תצטרכו סיוע מאיש מקצוע, ועדיף מאיש מקצוע אמין ומיומן.
שירות מיזוג אוויר
דילוג לתוכן