"רויאל" מיזוג אוויר התקנה ותיקונים

התקנה מקצועית
הצעות מחיר
טכנאי מוסמך
קירור וחימום
מערכות מיזוג

החלפת כרטיסי פיקוד למזגנים

החלפת כרטיס פיקוד אלקטרוני למזגן

מזגן הוא מוצר הרבה יותר משוכלל ומתוחכם ממה שנהוג לחשוב. אחד החלקים שלו מהווה מעיין "מוח", השולט בחלקים שונים במזגן ודואג לתפקוד תקין שלהם. חלק זה במזגן קרוי כרטיס אלקטרוני, או כרטיס פיקוד. כאשר חלק זה ניזוק, החלפה שלו תצטרך להתבצע על ידי טכנאי מזגנים.

כרטיס פיקוד למזגן תפקודו

כרטיס אלקטרוני למזגן, הידוע גם בתור כרטיס פיקוד למזגן, הוא למעשה "המוח" של המזגן. כרטיס זה דואג שפעולות שונות שמבצע המזגן ושמתבצעות במזגן יתבצעו בצורה תקינה וללא בעיות. הפעולה של המדחס, תפקוד התרמוסטט, תפקוד משאבת החום, קביעת מהירות האוורור, תפקוד מנוע המאוורר – כל אלו הם דוגמאות לדברים שעליהם אחראי כרטיס אלקטרוני למזגן.

בעוד שרבים לא יודעים מהו כרטיס פיקוד למזגן, כל טכנאי מזגנים יודע שתקלה בכרטיס זה מצריכה החלפה

זיהוי תקלה בכרטיס הפיקוד

תקלות במזגן הן לא דבר חריג או מופרך. מזגן היא מכונה, וכמו כל מכונה, גם המזגן יכול להישחק כתוצאה משימוש יתר, תחזוקה לקויה ועוד סיבות מגוונות. אם חלק שולי במזגן נפגם, זאת לא אמורה להיות בעיה להחליף אותו ולתקן אותו. לעומת זאת, תקלות בכרטיס הפיקוד האלקטרוני למזגן הן יותר בעייתיות. תקלות אלו יכולות להיות חמורות במיוחד, עד כדי כך שלא תהיה ברירה אלא להחליף את הכרטיס האלקטרוני על ידי טכנאי מזגנים

האם נדע מראש שמדובר על תקלה בכרטיס האלקטרוני?

המזגן שלכם הפסיק לקרר או לחמם? הוא מוציא רק אוויר? תקלות מגוונות עשויות להתרחש במזגן שלכם. הבעיה עם תקלות שמתרחשות באופן ספציפי בכרטיס הפיקוד, היא שברוב המקרים אי אפשר לדעת האם הבעיה היא בכרטיס הפיקוד, או שמקור הבעיה הוא גורם אחר. כדי לדעת האם הבעיה היא בכרטיס הפיקוד, תצטרכו להזמין טכנאי מזגנים. הוא ידע לבדוק את כרטיס הפיקוד ולהבין האם זהו מקור התקלה.

אל תהססו לפעול - פנו לטכנאי מוסמך היום כדי להתחיל. זכרו, מזגן תקין הוא לא רק יוקרה - הוא רכיב מרכזי של סביבה בריאה ומאושרת. עם הטיפול הנכון, תוכלו לשמור על מערכת הקירור (והחימום!) שלכם במצב הטוב ביותר!

החלפת כרטיס פיקוד אלקטרוני למזגן

כרטיס פיקוד אלקטרוני מורכב מרכיבים שונים, כאשר כל רכיב דואג לפעולה אחרת במזגן. אם רכיב מסוים בכרטיס הפיקוד האלקטרוני נפגע, הפגיעה תבוא לידי ביטוי בחלק מסוים במזגן שאינו מתפקד כלל, או מתפקד בצורה לקויה. במקרים הללו יהיה צורך בהחלת כרטיס אלקטרוני למזגן.

מוטב שלא להתחיל לפרק את המזגן ולחפש את הכרטיס פיקוד האלקטרוני, מכיוון שביצוע פעולה זו ללא ניסיון וידע יכול להוביל לנזק מיותר במזגן שלכם. כמו כן, לא כל כרטיס אלקטרוני יכול להחליף כל כרטיס אלקטרוני פגוע.

התאמת הכרטיס למזגן

ישנם סוגים שונים של מזגנים, ומספר יצרנים שונים של מזגנים. אם יש לכם מזגן מסום מסוים, מבית יצרנית מזגנים כלשהי, תצטרכו שכרטיס הפיקוד שייבחר עבור המזגן שלכם בעת ההחלפה על ידי הטכנאי יהיה כרטיס פיקוד שמתאים לסוג המזגן שלכם וליצרנית המזגן, על מנת שכרטיס זה אכן יעבוד.

רויאל מיזוג אוויר מבצעת החלפת כרטיס פיקוד והתאמה כולל אחריות לכל הדגמים הגדולים של מיזוג אוויר תדיראן, אלקטרה, טורנדו, VRF , מיני מרכזי ועוד.

כרטיס פיקוד למזגנים

אחריות על הכרטיס

שימו לב – החלפת כרטיס פיקוד במזגנים השונים יכולה לעלות לכם הרבה פחות כסף ממה שתצפו לשלם, וזאת אם קיימת אחריות על כרטיס הפיקוד שבמזגן שלכם. אם קיימת אחריות כזו, תצטרכו לשלם לטכנאי על הוצאת והחלפת הכרטיס, אך לא תצטרכו לרכוש כרטיס חדש. יצרנית המזגנים או החנות ממנה רכשתם את המזגן תחליף את כרטיס הפיקוד שלכם, בהתאם למה שכתוב באחריות.

סיוע מטכנאי מזגנים

זיהוי תקלות בלוח הפיקוד

טכנאי מזגנים יכול לסייע לכם לא רק בהחלפת כרטיס הפיקוד, הוצאתו מהמזגן ובהחלפתו, אלא גם בזיהוי מקור התקלה והאם קיים צורך בכלל בהחלפת הכרטיס. כמו כן, במידה ואין אחריות על הכרטיס שלכם, תוכלו לרכוש בהמלצת הטכנאי כרטיס אוניברסלי שמשתלם כלכלית ונותן תמורה מבחינת ביצועים

  • החלפת כרטיס מעבה במזגן אלקטרה
  • עלות החלפת כרטיס פיקוד במזגן 
  • כרטיס פיקוד אוניברסלי 
  • החלפת כרטיס פיקוד מזגן מיני מרכזי, אלקטרה, תדיראן, טורנדו
  • כרטיס פיקוד למזגן תדיראן מחיר

למתן שירות ע"י טכנאי מזגנים מוסמך ומורשה

רויאל מיזוג אוויר קירור וחימום נמצאים במרחק צעד אחד כשזה מגיע לשמירה על הבית שלך נוח וקריר עם מיזוג אוויר מתאים.
שירות מיזוג אוויר
דילוג לתוכן