"רויאל" מיזוג אוויר התקנה ותיקונים

התקנה מקצועית
הצעות מחיר
טכנאי מוסמך
קירור וחימום
מערכות מיזוג

מהי מערכת VRF - VRV והיתרונות

מערכת וי. אר. וי ומערכת ו. אר. אף הינן המערכות המתקדמות והמודרניות ביותר למיזוג אויר. הן מאפשרות גמישות רבה יותר בקירור וחימום הבית, פעולה שקטה יותר, חסכון כספי עקב פעילות מדוייקת יותר של המדחס, חיבור לבית חכם ותנאי מזג אויר קיצוניים של חום לוהט או קור עז. במידה ויש לכם תקלה במזגן VRF, ייתכן ותוכלו לתקן אותו בעצמכם ולחסוך זמן וכסף.

תקלות נפוצות במזגן שתוכלו לטפל בעצמכם

רגע לפני שאתם מזמינים טכנאי, חשוב לבצע כמה פעולות פשוטות שיכולות לחסוך לכם זמן וכסף. תחילה בידקו את מסנני המזגן, האם הם נקיים ואין בהם עובש? חשוב לנקותם לעיתים קרובות. בידקו את הצינור המוביל מים, האם יש בו קרעים, חורים או סתימות? בידקו את שלט המזגן, האם הוא פועל ויש בו סוללות? האם הוא מכוון על קור או חום כפי שהתכוונתם ובטמפרטורה הרצויה? האם כל החלונות והדלתות בבית סגורים?

איך עובד מזגן?

מזגן הינו מכונה פשוטה יחסית המורכבת ממנוע חיצוני היונק אויר צח מבחוץ, מקרר אותו באמצעות גז ואז מפזר אותו בחלל הפנימי של החדר. מזגני אינוונטר הינם משוכללים יותר וניתן לחבר למנוע החיצוני מספר מערכות מיזוג חכמות הנשלטות על ידי אפליקציית בית חכם ויש להם בקרה המאפשרת למנוע המזגן לפעול בצורה חסכונית יותר באנרגיה.

טכנולוגיית VRV/ VRF כוללת בכל אלו אך גם שולטת בתפוקת האויר הקר ופיזורו בחלל הבית בצורה יעילה, חסכונית וגמישה בהתאם לרצון המשתמש.

מה עושים שהמזגן לא נדלק?

הדבר הראשון שצריך לבדוק כשהמזגן לא נדלק הוא את השלט. פעמים רבות סבורים בעלי דירות ומשרדים כי התקלקל להם המזגן, אך בבדיקה ראשונית מתברר כי הסוללות בשלט חלשות מדי כדי לשלוח פקודת הדלקה. סיבה נוספת יכולה להיות קצר חשמלי, קבל מקולקל ( אותו ניתן להחליף ) או תקלה במנוע.

מה ההבדל בין מזגן vrf לאינוורטר

מזגנים בטכנולוגיית אינוונטר מאפשרים חיבור של עד עשר יחידות מיזוג למנוע חיצוני אחד, תוך שליטה מלאה ובקרה על הטמפרטורה ועוצמת המיזוג בכל אחת מהן.

האינוונטר פועל פעולה שקטה יותר ומתחבר למערכת הבית החכם ונשלט על ידיה, וגם מאפשר חיסכון משמעותי בצריכת האנרגיה על ידי הפעלת המדחס על פי פרמטרים משתנים כגון טמפרטורה חיצונית, גודל החדר ועוד. מזגן VRF נשען על טכנולוגיה זו ומוסיף עליה גם שליטה בתפוקת האוויר הקר היוצא מן המזגן בהתאם לתנאים בחדר.

מהם היתרונות במערכת vrf

יתרונות מערכת VRF:

מערכת VRF הינה המילה האחרונה בתחום המיזוג. מעבר להיותה נשלטת על ידי מערכות בית חכם והחיסכון באנרגיה שהיא מציעה, היא מאפשרת שליטה טובה יותר על בקרת האקלים בחדרים שונים לנוחות המשתמש ועל פי העדפותיו

שליטה גמישה: מערכת VRF מאפשרת לשלוט ביעילות בטמפרטורה בכל חדר או אזור בנפרד. זה מאפשר למשתמשים להתאים את הסביבה לצרכיהם המדויקים.

בקרת איכות אוויר: המערכת מאפשרת גם שליטה בלחות ואיכות האוויר בפנים המבנה, תוך מתן דגש על הנוחות התרמית והאווירית של הסביבה הפנימית.

חסכון באנרגיה: המערכת מסוגלת להתאים את זרימת החום או הקירור לפי הצורך הנוכחי. כאשר אזורים מסוימים אינם דורשים המון טמפרטורת קירור או חימום, המערכת יכולה להפעיל אותם ברמות קירור או חימום נמוכות יותר, חוסכת אנרגיה וכסף.

מערכת VRF נחשבת לאפשרות מעולה לבניינים גדולים או מרובי קומות, והיא מציעה הפרדת זרימות של קירור וחימום לפי הצורך, מה שיכול להוביל לחיסכון משמעותי באנרגיה ולנוחות גבוהה יותר לדיירי הבניין.

התקנת מזגנים במחירים הכי טובים

השוואות מחירים במזגני vrf

יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים וביניהם כמה כוח סוס אתם צריכים, כמה יחידות פנימיות אתם צריכים ועוד, כך שהמחיר עשוי להשתנות על פי הצרכים והדרישות שלכם. כעקרון, מחיר המעבה החיצוני יכול להאמיר עד 20,000 וכך יהיה גם מחירו של המזגן המיני מרכזי, ומחירי יחידות המזגן נעות בין 3000 ל- 7000 שח תלוי כמה כוח סוס.

למי זה מתאים?

מזגן בטכנולוגיית VRF יכול להתאים מאד לכל מי שזה עתה מבצע שיפוץ נרחב בבית או בונה בית חדש ומתכנן לשלב בו גם טכנולוגיית בית חכם. בדרך זו השליטה במזגן תתבצע באמצעות האפליקציה. המזגן מתאים במיוחד למקומות עבודה, מוסדות, בתי מלון ועוד לויסות טמפרטורה אידיאלי ולפעולת מזגן שקטה

התקנה וטיפולים במערכת VRF

אם יש לכם דרישות מיוחדות כמו צורך בבקרה מרחוק, רמות קור וחום מיוחדות, או התאמה לבניינים ספציפיים, יש לבחור במערכת המספקת את הפתרון המתאים לכם. כדי לבחור את המערכת VRV המתאימה, נכון לחשוב על גורמים כמו גודל המבנה, סוג הפעילות שבו, צרכי האנרגיה, תקציב ההשקעה, ודרישות הנוחות והבקרה המיוחדות שלכם. כדאי לפנות למומחה תעשייתי בתחום כדי לקבל המלצות מותאמות לצרכיכם הספציפיים.
שירות מיזוג אוויר
דילוג לתוכן