"רויאל" מיזוג אוויר התקנה ותיקונים

התקנה מקצועית
הצעות מחיר
טכנאי מוסמך
קירור וחימום
מערכות מיזוג

מערכת מיזוג VRF

מערכות זרימת קירור משתנה (VRF) צוברות פופולריות כפתרון חסכוני, רב תכליתי ויעיל לבקרת טמפרטורה באזור הבית והמבנה כולו. מערכות חדשניות אלו מספקות חימום וקירור יעיל ובו-זמני, בחדרים שונים אפקטיבי יותר מציוד רגיל.

נוחות ורמת חיים עם מזגני VRF

גמישות העיצוב מתאימה גם לחללי התקנה צרים כמו פינות תקרה או מעברים בין אזורי חלל הבית והמדחסים בעלי מהירות משתנה ותגובה גבוהה שומרים על נוחות יוצאת דופן וחיסכון באנרגיה. אם אתה מעוניין ללמוד עוד על אפשרויות VRF, התקשר למיזוג רויאל 052-284-9587 לקבלת מגוון שירותים מלא.

תחזוקה והתקנות של מערכות VRF

מיזוג VRF מבוסס על טכנולוגיית קירור שקטה להפליא ומווסת במדויק את כמות הקירור שזורמת לכל אחת מתעלות האוויר לחללים קטנים. מספר מפעילי האוויר הקומפקטיים ניתנים לשליטה באופן עצמאי, מה שמאפשר הגדרות טמפרטורה מותאמות אישית בכל אזור, עונה על דרישות החדר ומבטל את הצורך בחימום/קירור עבור אזורים לא מאוכלסים בבית. עם בקרות חדישות, מערכות VRF מציעות נוחות יוצאת דופן.

כיצד מערכת VRF פועלת

המטרה והייעוד במערכת VRF עם חימום היא למקסם את מספר השעות לאחר החימום לפני הפעלה נוספת. הדוגמה הפשוטה ביותר כיצד ניתן להשיג זאת היא לכלול חללי ליבה הזקוקים לקירור כל השנה יחד עם חללים היקפיים שזקוקים לרוב לחימום. זה יאפשר למערכת לתת שירות איכותי ללא כל עבודת מדחס נוספת. בהנחה שעומס הקירור הוא השולט, ה-CU יהיה במצב קירור ותיבת ה-BS תנתב מחדש כמה גז חם שצריך כדי לעמוד בעומס החימום ל-FCU ההיקפי לפני שליחתו חזרה ל-CU. כך פועלת המערכת כמו גוף האדם

מזגנים מתקדמים וחסכונים VRF

הטכנאים שלנו מתקנים, מתקינים ומתחזקים מערכות חימום וקירור הבית. אנו מספקים מערכות VRF שיכולות לחמם ולקרר את הבית שלך באנרגיה  אנרגטית מעולה. כמו כן אנו מתקינים מערכות מיזוג מיני מפוצלות. מזגני אינוורטר חדישים ועוד .

VRF מנועים חכמים

מדחסי אינוורטר הם לב ליבה של טכנולוגיית VRF. הם מאפשרים מקדמי ביצועים גבוהים בעומס מלא וביעילות כאשר המערכת פועלת ללא עומס, כפי שהוכח על ידי יחס היעילות האנרגטית המשולבת. ללא היכולת שלהם לווסת כדי לעמוד בעומסים המשתנים של כל ה-FCUs על לולאת הקירור, VRF לא היה אפשרי. בגלל היעילות שלהם, מדחסי אינוורטר נמצאים כעת בשימוש בציוד מנועים הקשורים לקירור וחימום, כגון יחידות גג ארוזות.

כדי שתכנון VRF יצליח באמת, על המעצב להתגבר על אתגרי התכנון הגלומים ולמקסם את יכולות החיסכון באנרגיה של סוג המערכת.

התקנת מזגנים במחירים הכי טובים

שירות תיקונים מזגני VRF

ללא מזגן מתפקד, אתה ומשפחתך נאלצים להתמודד עם החום של ישראל ללא מקור הקלה אולי גלידה טובה. הנוחות שלך היא בראש סדר העדיפויות שלנו. כדי לשמור על נוחות, אנו מציעים שירותי תיקון מזגן VRF שבביתך באיכות גבוהה ובמחיר סביר, כך שתוכל להישאר קריר כשתצטרך.
שירות מיזוג אוויר
דילוג לתוכן