"רויאל" מיזוג אוויר התקנה ותיקונים

התקנה מקצועית
הצעות מחיר
טכנאי מוסמך
קירור וחימום
מערכות מיזוג

תיקון מזגנים

מתקן מזגנים מקצועי כנה ואמין

הסימנים לכך שהמזגן שלכם זקוק לתיקון או לפחות לבדיקה הם זרימת אוויר לקויה, אוויר חם המגיע מפתחי האוורור, ריחות מוזרים ורעשים מוזרים.

דחיית תיקון עלולה לגרום לבעיות יקרות יותר בטווח הארוך, כמו יעילות מופחתת וחשבונות חשמל גבוהים יותר. לכן אנו ממליצים לתקן את המזגן שלך בהקדם האפשרי.

צוות הטכנאים שלנו מיומן בכל סוגי היצרנים ובעל ניסיון של שנים בענף הקירור. אנו שמים את שביעות רצון הלקוחות בראש סדר העדיפויות שלנו ושואפים לספק חוויה מהשורה הראשונה לכל אחד מלקוחותינו. אזור השירות שלנו משתרע בכל תל אביב ועד חדרה בצפון וקריית גת בדרום.

שירות תחזוקה ותיקונים

צוותי טכנאי מזגנים מוסמכים  לתת שירות לכל סוגי המזגנים

אנו גאים להיות החברה המוערכת והמנוסה לכל צרכי המיזוג שלכם. כספקית מובילה של שירותי תחזוקה ותיקון מזגנים באיכות גבוהה, אנו מבינים שהנוחות ושביעות הרצון שלך הם בראש סדר העדיפויות. זו הסיבה שהרכבנו צוות של טכנאים מיומנים המוקדשים לספק פתרונות פתרון תקלות יוצאי דופן שעוזרים לשמור על מערכת מיזוג האוויר שלך פועלת בצורה חלקה ויעילה.

כאשר מערכות בקרת אקלים במבנים הנדרשים לכך, נותרות ללא שירות לתקופות ארוכות הן הופכות למפגע בריאותי וסביבתי חמור. תקנות הבנייה קובעות כי כל מערכות מיזוג האוויר המכילות גזים מופלרים חייבות לעבור בדיקת נזילות אחת לחצי שנה. כחלק מחוזי השירות שלנו, אנו מנקים את כל הסלילים, המסננים ומבצעים בדיקות דליפות בכל מערכות המיזוג שלך.

מדוע חשובה איכות אוויר פנימית בבית?

רוב האנשים מודעים לכך שזיהום אוויר חיצוני יכול להשפיע על בריאותם, אך גם לזיהום אוויר בתוך הבית יכול להיות השפעות בריאותיות משמעותיות ומזיקות. הסוכנות להגנת הסביבה מפרטת את איכות האוויר הפנימית בין 5 הסיכונים המובילים לבריאות האדם, כנראה בגלל שהאוויר הפנימי יכול להיות מזוהם פי 2עד 5 מאוויר חיצוני.

פתרון תקלות ביחידת המזגן שלך

אמנם עדיף להתקשר לאיש מקצוע אם המזגן שלך לא עובד, אבל השלבים הפשוטים האלה יכולים לעזור לך להחליט אם יש צורך בהתקשרות לטכנאי:

בדוק שוב שהתרמוסטט שלך מוגדר ל-"Cool" במקום "Heat"
בדוק אם ניתקו מפסקי חשמל
נקה את מסנני האוויר שלך
פתח את פתחי האוורור שלך
נקה את תעלות האוויר שלך
בדוק אם יש נזילות מים
נקה את יחידת המזגן החיצונית שלך מפסולת.


אם אף אחד מהדברים לעיל לא פותר את הבעיה, זה הזמן להתקשר אלינו לקבלת הכוונה מומחים. אם תרצה הנחיות מפורטות לשלבים אלה, קרא את המדריך שלנו לפתרון בעיות במזגן.

טכנאי לתיקון מזגנים

התיקונים הנפוצים ביותר
1. מדחסים:

מדחסים הם החלק היקר ביותר לתיקון ממערכת המיזוג.

 

המדחס שואב את הגז המספק את הקירור או החימום, תלוי באיזה מצב פעולה נבחר. מדחסים שעובדים בלחצים גבוהים יותר ממה שתוכננו לתפקד בהם, בדרך כלל הם בעלי עלות התיקון היקרה ביותר. סלילי מחליף חום חסומים עקב  אי שירות תחזוקה הם בדרך כלל הגורם לתקלות במדחס.

2. מנועי מאווררים:
עם זאת, מנועי מאוורר מיזוג אוויר מסחריים נמצאים גם בראש הרשימה עבור תיקוני מיזוג אוויר. יש לשמור על להבי מאוורר של מערכת מיזוג אוויר נקיים וללא פסולת שמעמיסה על מנוע המאוורר ועקב זאת לכשל תפקודי.

תיקון מזגנים תקולים

שירות תיקונים למזגן תדיראן

זקוק לתיקון מזגן תדיראן ? זה ידוע שתדיראן היא מהחברות המצליחות והאיכותיות בתחום הקירור והמיזוג  מבחינת הרמה הגבוהה והתפתחות טכנולוגית . חושבים לקנות מזגן? תיהנו ממבחר גדול של מזגנים מבית תדיראן על מנת לעזור לכם במציאת מזגן תתקשרו ונמליץ  בהתאמה מלאה בביתכם מאה אחוז בחינם.

תקלות במזגן הן דבר שכיח לרוב תצטרכו לקרוא לטכנאי הביתה ועדיף טכנאי עם ניסיון במזגני תדיראן 

מזגן תדיראן לא מקרר
אם היחידה נדלקת אך אינה מפיקה אוויר קריר או חם, ייתכן שליחידת המיזוג יש דליפת גז. מערכת מיזוג האוויר תצטרך בדיקה כדי למצוא את הנזילה ולתקן אותה. אנו יכולים לבדוק את הצנרת ולפנות את המערכת כדי להסיר אוויר או לחות לפני מילויה בכמות ובסוג הקירור הנכונים. תהליך זה נמשך בממוצע 4 שעות. התקשר לצוות תיקון מזגנים מבית תדיראן שלנו עוד היום.

שירות תיקונים למזגן אלקטרה

אלקטרה מזגנים  מספקת מזגנים מעולים בטכנולוגיה מתקדמת אלקטרה מזגנים מתמקדים בדירוג אנרגטי ובצריכת חשמל לצד מזגני קירור בתפוקה מעולה. מחפשים מזגן אלקטרה? מאות דגמים לבחירה  להזמנת התקנת מזגנים  או תיקונים התקשרו אלינו 052-284-9587 שירות מקצועי ואדיב 

 

דליפת גז במזגן אלקטרה
המערכות מגיעות מוטענות מראש בגז קירור ואינן זקוקות לטעינה אלא אם התרחשה דליפה במערכת. לטכנאי מיזוג האוויר של אלקטרה שלנו יש את כל הציוד המתמחה כדי לאפשר להם למצוא ולתקן דליפת גז ולהפעיל את המערכת מחדש. תהליך זה נמשך כ-3 שעות.
עבור מערכות קריטיות, כמו אלו המותקנות בחדרי שרתים, למשל, נוכל להפעיל מזגנים ניידים כדי לשמור על פעילות הארגון שלך במהלך התיקונים.

הזמנת טכנאי במצבי חירום

הזמן טכנאי וקבל תיקון מהיר של המזגן
אם המזגן שלך לא עובד או מקרר כמו שצריך, מכל סיבה שתהיה רויאל מיזוג אוויר יכולה לתקן ולטפל בבעיה.

טכנאים בעלי רישיון יכולים לאבחן ולתקן את כל סוגי היצרנים והדגמים, לרוב באותו יום.*
הצעת מחיר קבועה הכוללת את כל החלקים והעבודה הנדרשת

מומחים לתיקון מיזוג אוויר שירות מהיר. טכנאי תיקון מזגנים ידידותיים.

כל הטכנאים שלנו מוסמכים בכל הספקטרום של קירור וחימום, ממיזוג אוויר קטן למגורים ועד למערכות מיזוג מסחריות גדולות. בנוסף, רויאל מנוסה במיזוג אוויר בחדרי בקרה צמודה הכוללת שילוב בקרת לחות וניהול מבנים.
שירות מיזוג אוויר
דילוג לתוכן