"רויאל" מיזוג אוויר התקנה ותיקונים

התקנה מקצועית
הצעות מחיר
טכנאי מוסמך
קירור וחימום
מערכות מיזוג

תקלות נפוצות במזגן - למה המזגן לא עובד?

גם אם אתם מחשיבים את המזגן שלכם לכזה שעושה את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר, הוא עשוי להתקלקל בצורה כזו או אחרת. תקלות במזגן הן לא עניין נדיר, מכיוון שמדובר במכשיר שאנו משתמשים בו לא מעט, מה שמוביל לשחיקה עם הזמן. במאמר הבא נסקור את התקלות הנפוצות במזגן.

תקלות שונות במזגן

מהן התקלות הנפוצות במזגנים?

מזגן לא שונה ממקרר, מכונת כביסה, מייבש או טלוויזיה – מדובר על מכשיר חשמלי שנמצא בבית שלנו והשימוש בו הוא די תדיר, במיוחד בחודשי הקיץ. לכן, גם מכשיר חשמלי זה סובל מתקלות שונות. תחזוקה נכונה של המזגן יכולה למנוע את התקלות הללו, שמקורן בין היתר הוא גם בלכלוך של הפילטרים או לכלוך של החלקים הפנימיים יותר של המזגן, אך לפעמים התקלות הללו נגרמות כתוצאה משחיקה של המזגן. תקלות נפוצות במזגנים ניתנות לרוב לתיקון על ידי טכנאי מזגנים מקצועי, שמזהה את התקלה ופותר אותה.

דליפת נוזלים מהמזגן

מה עושים כשיש נזילה מהמזגן?

שמתם לב לשלולית שנוצרה בסמוך למזגן שלכם? מאחד מפתחי המזגן ניכרת רטיבות? דליפת נוזלים מהמזגן שלכם היא לא דבר טבעי. מים לא אמורים לצאת מהפתחים השונים של האוורור או מהמזגן עצמו בזמן שהוא דולק, או בזמן שהוא כבוי. אם דולפים נוזלים מהמזגן שלכם, סיכוי טוב שהסיבה לכך היא שלא ניקו את הפילטרים שלו זמן רב.

תקלה במאייד או לכלוך בחלקים פנימיים יותר של המזגן עשויים לגרום גם לדליפה כזאת. תיקון נזילת מים ממזגן הוא דבר אפשרי ולא מסובך במיוחד.

שומעים רעשים מהמזגן

אם מזגן מרעיש המזגן סובל מתקלה כלשהי

מזגן טוב אמור לקרר או לחמם, בהתאם למה שקבעתם, ולעשות זאת מבלי שהוא מפריע לשאר הדיירים בבית. אם המזגן שלכם מקרר או מחמם, אך משמיע רעשים בלתי נסבלים, סימן שמשהו לא תקין.

בחלק מהמקרים מדובר על רכיב מסוים שאינו מחובר בצורה טובה, או שיצא מעט ממקומו. היותו רופף, בזמן שהמזגן דולק, גורמת להיווצרות רעשים שיכולים להיות מעיקים במיוחד. ניתן לתקן זאת באמצעות חיבור מחדש או חיזוק החיבור של אותו רכיב.

שירותי תיקון מיזוג אוויר

זקוקים לשירות תיקון מזגנים? האם מערכת החימום והקירור לא מתפקדת במיטבה? האם יחידת המזגן שלך מוציאה אוויר קר בחורף ואוויר חם בקיץ? נשמע שאתה זקוק לעזרה של רויאל מיזוג אוויר.

מערכות מיזוג אוויר הן ללא ספק הכרח מוחלט כדי להילחם בקיץ הישראלי הקשה והלח. יחידת מזגן פגומה לא רק שאינה נוחה, אלא אתם מחויבים לטפל בעניין במהירות. הצוות שלנו מתמחה בתחזוקה מונעת, וכן בתיקונים קלים וגדולים למערכות המיזוג שלכם.

מזגן לא עובד אין חימום ואין קירור

למה מזגן לא מקרר ולא מחמם?

אם יש לכם בעיה מסוימת במזגן ואתם מתלבטים אם להזמין טכנאי מיזוג אויר או לתקן לבד, במקרה שהמזגן שלכם לא מוציא חום או קור, כדאי לכם להזמין טכנאי. כשמזגן לא מוציא חום או קור, וזאת למרות שסגרתם את החלונות בבית וכיוונתם בשלט לטמפרטורה הרצויה, ככל הנראה חסר גז במזגן. מילוי גז במזגן היא פעולה שטכנאי מזגנים יודע לבצע, והאדם הממוצע בדרך כלל לא יודע.

  • מזגן מקצר 
  • מזגן לא נדלק בגלל תקלה
  • מאיץ מזגן מרעיש

הטכנאים שלנו הם מוסמכים ביותר, ומתעדכנים בטכנולוגיות והשיטות העדכניות ביותר בתיקון מיזוג אוויר. טכנאי מיזוג האוויר המומחים שלנו יכולים לעזור לך עם:

הערכות תקלות ותיקוני מערכות מיזוג אוויר שירות מיזוג אוויר ותחזוקה מונעת
התקנת כל המותגים והדגמים הגדולים של מיזוג אוויר תדיראן, אלקטרה, טורנדו, VRF , מיני מרכזי ועוד.

תקלות במזגן

תקלות חשמל

המזגן לא נדלק? המזגן מקצר? סיכוי טוב שמדובר על תקלת חשמל כלשהי במזגן שלכם. ייתכן שתצטרכו להחליף קבל (רכיב חשמלי במזגן) על מנת שהבעיות הללו ייפתרו. ייתכן גם שמדובר על תקלה שמקורה בבלאי אחר במזגן, או בהיותו של המזגן סתום. טכנאי מזגנים ייברר את מקור הבעיה לפני שהוא יסביר על דרך התיקון ועל העלויות.

תקלה במנוע המזגן

למזגן יש מנוע, שבלעדיו הוא לא יכול לפעול ולתפקד. אם אתם מנסים להדליק את המזגן שלכם ולא מצליחים, אם המזגן שלכם עובד בצורה מקרטעת או שמספיק לעבוד בפתאומיות, הדבר עשוי להעיד על תקלה במנוע של המזגן. מזגן עם מנוע תקול הוא מזגן שאולי צריך להחליף גם. עלויות המנוע נחשבות ליקרות, כך שאם מדובר על תקלה חמורה, טכנאי המזגנים עשוי לייעץ לכם להחליף את כל המזגן.

בזמן שאנחנו בביתכם, נבדוק את היחידה שלך ונקבע את סיבת הבעיה. לאחר מכן נספק פתרונות כדי להבטיח שתקבלו את הביצועים הטובים ביותר מיחידת המיזוג. כמו כן, נוכל לספק הצעת מחיר ללא התחייבות לאספקה ​​והחלפה של המערכת הקיימת שלך. זה יבטיח לכם מזגן חימום או קירור איכותי שאתם צריכים אם לא כדאי לתקן את מערכת המיזוג הקיימת!

טכנאי מזגנים

אנו יכולים לספק מגוון יחידות מיזוג פנטסטיות ולדאוג לתהליך ההתקנה החלופי עבורך עם שירות מהיר ואמין.
שירות מיזוג אוויר
דילוג לתוכן